O nás

Si freeleacer a nemáš v Ba kde pracovať? Náš ateliér je miesto kde pracujeme a žijeme. Trávime tu naozaj veľa času :-). Chceli by sme tu vytvoriť priestor aj pre iných ľudí. Nejde nám o klasický projekt coworkingu, kde sa menia ľudia každým dňom, ide nám skôr o vytvorenie priestoru, kde môže pracovať malá skupinka pozitívne zmýšľajúcich ľudí. Chceme sa tešiť do práce aj kvôli tomu, že budeme vedieť, že tam stretneme ľudí, ktorí budú OK. Môžeme si počas prestávok v práci dať kávu, podebatovať, prípadne zahrať šípky.

A čo všetko v našom ateliéri môžeš nájsť?

Máme k dispozícii 8 pracovných miest. Každé ma svoj vlastný uzamykateľný box. Môžeš tiež využívať chillout zónu s gaučom a kreslami. V kuchynke má každý člen coworkingu vlastnú poličku na svoje veci. Dá sa tu zohriať jedlo, prípadne pripraviť niečo jednoduchšie na obed, alebo urobiť kávu a čaj. Máme aj malú zasadačku, aby si nebol rušený, keď ti prídu klienti a budeš im chcieť prezentovať svoju prácu. V zasadačke nájdeš white board a projektor.

Cena

Minimálny pobyt u nás sú 3 mesiace. Prenájom pracovného miesta u nás v coworkingu sa neplatí formou členského. Každý mesiac ti vystavíme faktúru, ktorú si môžeš dať do nákladov. V cene 120€ mesačne je zahrnuté : vlastný fixný stôl, uzamykateľný box na PC, možnosť tlače na formát A4, polička v kuchynke, káva a čaj. Je tu aj možnosť parkovania - po dohode za zvlášť príplatok.

Pôdorys

podorys

GalériaKontakt
Kontakt
Matej 0917788925
matej@mebarchitects.eu


Adresa
Račianska 71
83102 Bratislava